شرایط و قوانین

استفاده شما از وب سايت و فروشگاه اينترنتي به منزله قبول کليه شرايط مندرج در اين صفحه مي باشد. در ادامه محتويات اين صفحه منظور از “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان “، وب سايت و فروشگاه اينترنتي به آدرس اينترنتي www[Dot]isfahanart[Dot]com مي باشد.

محتويات اين صفحه در هر زماني قابل تغيير است و اين حق براي “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان ” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگي قبلي، اقدام به، به روز رساني و يا تغيير در محتواي اين صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره اي به اين صفحه مراجعه کرده تا از تغييرات احتمالي در قوانين آگاه شوند. همچنين “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان ” بعد از هر بار به روزرساني خبري مبني بر تغييرات را بصورت تاريخ آخرين بروز رساني در اين صفحه را در قسمت پايين صفحه منتشر خواهد کرد.

1 – خدمات و محتويات وب سايت، تنها براي استفاده شخصي و غير تجاري ( بجز مواردي که بصورت فروشگاهي و با پرداخت وجه نقد ) به شما عرضه شده است، ميباشد و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني داشته و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا وب سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات موجود در وب سايت براي فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيک در وب سايت خود استفاده کند. در صورت تمايل به استفاده از سرويس ها و محتويات وب سايت جهت مقاصد تجاري حتما بايد از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگيريد. استفاده از محتويات “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان ” براي وب سايت ها و وبلاگ هاي شخصي تنها به شرطي که منافع تجاري مد نظر نباشد با لينک منبع و ذکر منبع و آدرس وب سايت مجاز است.

2 – اطلاعات موجود در “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان ” از منابع معتبر و مرتبط و نيز فرد و يا شرکت هاي سازنده محصولات جمع آوري و در وب سايت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرويس هاي موجود يا ارائه شده در “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان ” در مواردي غير دقيق يا داراي خطاهاي نگارشي باشد. “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان ” مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتويات وب سايت را به روز خواهد کرد.

3 – کاربران مي بايست هنگام ثبت نام و سفارش کالاي مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحيح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش کاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

? – شما به سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان اطمينان مي دهيد که از اين وب سايت براي رسيدن به مقاصدي که بر خلاف شرايط استفاده از “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان ” مي باشد استفاده نخواهيد کرد. شما از “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان ” به گونه اي که باعث آسيب ديدن، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود استفاده نخواهيد کرد. همچنين شما مجاز به تلاش براي دسترسي به اطلاعات، محتويات يا ورودي هايي که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده اند نيستيد.

? – “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان ” ممکن است داراي لينک هايي به وب سايت هاي ديگر باشد. ممکن است اين وب سايت ها تحت کنترل سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان نباشند و سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان هيچگونه مسئوليتي در قبال محتويات اين وب سايتها از جمله لينک هاي قرار گرفته در اين وب سايت ها ندارد. “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان ” اين لينک ها را براي سهولت کاربرد شما فراهم کرده و وجود هر يک از اين لينک ها به معناي تائيد يا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان ساير وب سايت ها نمي باشد. وب سايت هايي که در صفحات “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان ” لينک مي شوند ممکن است توسط افرادي خارج از سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان ، تهيه و ساخته شده باشند ،لذا”سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” نمي تواند در مورد آنها ضمانتي داشته باشد. شما توافق مي کنيد مسئوليت هر گونه خسارت و آسيب احتمالي وارده به رايانه تان را از طريق ويروس يا فايل هاي مخرب ديگر که مي تواند ناشي از دريافت و استفاده از داده ها و فايل هاي متعلق به وب سايت هاي لينک شده در “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” باشد، خود برعهده خواهيد داشت.

? – “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” هيچ گونه مسئوليتي در رابطه با حذف شدن صفحات وب سايت خود و يا لينک هاي مرده نمي پذيرد. سرويس هاي وب سايت «آنگونه که هست» ارائه مي شوند و “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” تحت هيچ شرايطي مسئوليت تاخير يا عدم کارکرد وب سايت را که مي تواند ناشي از مشکلات اينترنتي، نيروي انساني، عوامل طبيعي، خرابي تجهيزات کامپيوتري، مخابراتي و غيره باشد بر عهده ندارد.

7 – “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” اطمينان، سهولت، دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرويس ها و گرافيک موجود را تضمين نکرده و آنها را بدون هر گونه قيد يا تضميني «آنگونه که هست» ارائه مي کند. “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” تحت هيچ شرايطي خسارت هاي احتمالي ممکن را که به هر دليل به خاطر از دست دادن دسترسي يا اطلاعات در پي استفاده از “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” يا از تاخير يا ناتواني در استفاده از وب سايت يا سرويس هاي آن حاصل شود نمي پذيرد.

8 – اين توافق نامه تحت قوانين کشور ايران مقرر گشته و به معناي توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلي يا جاري محسوب مي شود.

9 – “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” امکان دارد داراي سرويس هايي با قابليت مشارکت عمومي موسوم به سرويس هاي جمعي، همچون اتاق گفتگو، تابلوي اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه هاي خبري، شبکه دوستان و ساير سرويس هايي باشد که براي تسهيل ارتباط شما با ديگران (چه در مقياس عمومي مثل تالار گفتگو و چه در مقياس خصوصي مثل شبکه خصوصي دوستان) ارائه مي شوند. شما توافق مي کنيد که از اين سرويس هاي جمعي، فقط براي ثبت، ارسال و دريافت پيام هايي استفاده کنيد که مناسب و مرتبط با آن سرويس خاص باشد.

10 – “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” الزامي به ديدباني و کنترل سرويس هاي جمعي ندارد. با اين وجود “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” اين حق را براي خود محفوظ مي دارد که محتويات ارسال شده در سرويس هاي جمعي را مرور و هرگونه ورودي نامناسب را پيگيري و در صورت نياز و توان حذف کند.

11 – ممکن است ما سرويس هاي خود را به هر دليلي در زمان هاي مختلف و بدون اطلاع قبلي، تغيير داده و حق تغيير شرايط اين سرويس ها نيز براي ما محفوظ خواهد بود. بنابراين، شرايط استفاده از سرويس هاي “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” هر از گاهي به روز خواهد شد. در اين صورت شما توافق مي کنيد که استفاده مستمر شما از وب سايت به معني پذيرش هرگونه تغيير مي باشد. در صورتي که شرايط استفاده از سرويس ها شامل تغييرات عمده شود خبر آن در صفحه اوليه سايت اعلام خواهد شد.

?? – هر کاربر حقيقي يا حقوقي حق دارد صرفا يک حساب کاربري در “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” ايجاد نمايد. بديهي است ايجاد بيش از يک حساب کاربري به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و اين حق براي “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلي اقدام به مسدود کردن حساب هاي کاربري جعلي يا تکراري نمايد.

?? – حساب کاربري هر شخص حقيقي يا حقوقي بعد از فعال شدن طبق روش هاي اعلامي به مدت زمان صلاح ديد مديريت سايت فعال خواهد بود. اين زمان بعد از انجام هر تغيير و بروزرساني اعلام ميگردد.

تعهدات فروشنده و خريدار

فروشنده = سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان به آدرس اينترنتي:

www[Dot]isfahanart[Dot]com

خريدار = شخص حقيقي يا حقوقي ارسال کننده فرم سفارش خريد

1 – فروشنده متعهد مي گردد از اطلاعات شخصي و فردي خريدار، در حد اختيار و توان مراقبت کرده و اين اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقي نمايد و به هيچ فرد حقيقي و يا حقوقي مگر با مجوز رسمي و قانوني ارائه نکند.

2 – فروشنده موظف است اطلاعات دقيق و کامل کالا را در اختيار خريدار قرار دهد.

3 – فروشنده موظف است کالاي سالم و بي نقص را مطابق با آنچه معرفي شده طبق شرايط براي خريدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستي کشور، سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان مسئوليتي در قبال آسيب ديدن محصول به دليل جا به جايي نادرست توسط شرکت پست جمهوري اسلامي ايران ندارد.

? – فروشنده موظف است پس از دريافت فرم و تائيد سفارش در کوتاه ترين زمان ممکن کالاي خريداري شده را آماده و در بسته بندي و يا روش مناسب به دست خريدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخير بعد از تحويل جنس به پست، در طي عمليات پستي به عهده شرکت پست جمهوري اسلامي ايران است.

? – در صورتي که کالا در شهر با بسته بندي ظاهري سالم توسط پيک و در ساير نقاط توسط پست تحويل داده شد، در صورت کسر بودن محتواي داخلي کالا بر اساس مندرجات هنگام خريد ، فروشنده موظف است هماهنگي هاي لازم براي رفع عيب يا نقص با صلاحديد خود در کوتاهترين زمان ممکن با خريدار انجام نمايد.

? – فروشنده مي تواند بنا به تشخيص و به هر دليل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداري کند. بديهي است در صورت نياز، هماهنگي هاي بعدي مي بايست توسط فروشنده و خريدار انجام پذيرد.

7 – خريدار موظف است اطلاعات دقيق و کامل خود را براي دريافت سفارش از طريق پست در اختيار فروشنده قرار دهد.

8 – خريدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خريد هر کالايي اطلاعات لازم در مورد کالا را از طريق سايت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ثبت نمايد.

9 – خريدار پس از تائيد سفارش خريد از طرف فروشنده و در وضعيت “در حال بررسي” و “ارسال شد” نمي تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

10 – خريدار موظف است هنگام دريافت کالا از مامور پست يا پيک کاملاً آن را بررسي و در صورت مشاهده آثار شکستگي و آسيب ديدگي از قبول آن خودداري کند. فروشنده مسئوليت شکستگي و يا معيوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دريافت کالا توسط خريدار را به عهده نمي گيرد.

11 – خريدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست يا پيک در محل مشخص شده در فرم سفارش، براي دريافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعيين شده در اعلاميه شرکت پست به واحد پستي محل سکونت خود مراجعه و جهت دريافت کالا اقدام کند. بديهي است در صورت عدم حضور خريدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسئوليت و هزينه ارسال مجدد با خريدار خواهد بود.

12 – در صورتي که خريدار از قبول کالاي ارسال شده توسط شرکت (به وسيله پست يا پيک شرکت) خودداري کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستي، به واحد پستي جهت دريافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزينه ارسال مجدد بوده و شرکت هيچ گونه مسئوليتي در قبال عدم رسيدن محصول به دست خريدار ندارد.

13 – کالاي خريداري شده توسط خريدار غير قابل عودت (برگشت) مي باشد. ارسال مجدد کالاي برگشتي به هر دليلي از سوي سايت براي خريدار مستلزم پرداخت هزينه هاي ارسال ميگردد.

1? – خريدار موظف است قبل از خريد، اطلاعات موجود در صفحه “راهنماي خريد” را مطالعه نمايد.

سياست حفظ حريم شخصي کاربران

سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان به اطلاعات مخفي يا خصوصي اشخاصي که از خدمات وب سايت استفاده مي کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت ميکند.

سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان متعهد مي شود در حد توان از حريم شخصي شما دفاع کند و در واقع خريدار با استفاده از “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان”، رضايت خود را از اين سياست نشان مي دهد.

جمع آوري اطلاعات شخصي شما

“سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” اقدام به دريافت اطلاعاتي مي کند که هنگام ارسال سفارش خريد کالاها، بر مبناي آن بتوان سفارش را در اسرع وقت تحويل دهد. همچنين “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” مبادرت به جمع آوري اطلاعات آماري مي نمايد که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رايانه شما مي باشد و به طور خودکار توسط “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” ثبت مي شود. اين اطلاعات مي تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اينترنتي و زمان دسترسي به سايت باشد. اين اطلاعات توسط “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” براي انجام عمليات بهتر، حفظ کيفيت سرويس ها و تامين اطلاعات آماري مورد استفاده قرار مي گيرد.

استفاده از اطلاعات شخصي شما

“سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” از اطلاعات شخصي شما براي عملکرد وب سايت و تامين سرويس هايي که شما درخواست کرده ايد استفاده مي کند. “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” همچنين ممکن است از طريق نظرسنجي ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرويس هاي جار يا امکان ارائه سرويس هاي جديد جويا شود.

“سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” فهرست مشتريان يا اعضاي خود را به اشخاص ثالث نمي فروشد و امکان دارد گاه به گاه، از طرف شرکاي تجاري خود براي اطلاع رساني در مورد پيشنهاداتي که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگيرد. در اين حالت، اطلاعات منحصر به فرد شما نظير نام، تلفن، آدرس، Email و … به اشخاص و طرفين خارجي واگذار نمي شود.

“سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” صفحاتي را که بازديدکنندگان سايت مشاهده مي کنند رديابي مي کند تا به اين ترتيب، تعيين کند چه سرويس هايي از بيشترين محبوبيت برخوردار هستند. اين اطلاعات در محتويات تبليغاتي درون سايت يا عملکرد بهتر سرويس ها مورد استفاده قرار مي گيرد.

استفاده از کوکی ها

“سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” از Cookie استفاده مي کند تا به شما براي شخصي سازي استفاده از وب سايت و بهبود سرويس ها کمک کند. Cookie يک فايل متني محتوي يک سري داده است که توسط يک صفحه وب بر روي رايانه شما قرار داده مي شود. از Cookie ها براي اجراي برنامه يا ويروسي کردن کامپيوتر نمي توان استفاده کرد. Cookie ها به طور منحصر به فرد به شما اختصاص داده شده و فقط توسط وب سايتي که Cookie را به شما داده باشد قابل خواندن هستند.

يکي از اهداف اصلي Cookie ها فراهم کردن امکاني ويژه براي شما جهت صرفه جويي در وقت است. Cookie موظف است بازديد مجدد شما از صفحه اي خاص را به Web Server اطلاع دهد. به عنوان مثال، اگر شما از امکان شخصي سازي صفحات “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” استفاده کنيد يا به عنوان يک عضو در سايت يا سرويس هاي آن ثبت نام نماييد، Cookie مي تواند به شما کمک کند تا در بازديدهاي بعدي اطلاعات خاصي از شما بدون اينکه لازم باشد هر بار آنها را وارد کنيد در دسترس باشد. اين امر فرآيندهاي تکراري ورود اطلاعاتي نظير شناسه کاربري را ساده مي کند. وقتي شما به “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” برگرديد، اطلاعاتي که قبلا وارد کرده ايد در دسترس بوده و شما مي توانيد به راحتي از ويژگي هاي شخصي سازي شده سرويس هاي وب سايت بهره مند شويد.

شما اين توانايي را داريد که Cookie را قبول يا رد کنيد. بيشتر مرورگرهاي وب به طور خودکار Cookie را مي پذيرند اما معمولا اين امکان وجود دارد که شما با تغيير تنظيمات پيش فرض مرورگر خود از قبول Cookie خودداري کنيد. در اين صورت، ممکن است قادر نباشيد از همه امکانات پويا و قابليت هاي سرويس هاي “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” و سايت هاي ديگر بهره مند شويد. ما پيشنهاد ميکنيم به منظور استفاده کامل و جلوگيري از به وجود آمدن ايرادات يا مشکلات آتي که غير قابل پيش بيني مي باشند، دريافت Cookie بر روي رايانه و مرورگر خود را غير فعال نکنيد.

در بسياري از قسمت هاي فروشگاه از تکنولوژي Java استفاده شده که اين تکنولوژي به صورت پيش فرض بر روي تمامي مرورگرها فعال مي باشد. چنانچه به هر دليل وب سايت ما قادر به برقراري ارتباط با استفاده از اين تکنولوژي بر روي رايانه و مروگر شما نباشد، پيغامي مشخص و واضح در بالاي وب سايت براي شما نمايش داده مي شود. در صورتي که هرگونه اختلالي در سرويس دهي به کاربر به دليل مشکل يا ايراد در اين تکنولوژي بر روي مرورگر يا رايانه کاربر به وجود آيد، سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان هيچگونه مسئوليتي در اين باره قبول نمي کند.

ارتباط مستقيم با کاربران

تنها مرجع رسمي مورد تاييد ما براي ارتباط با شما، پايگاه رسمي اين سايت يعني www[Dot]isfahanart[Dot]com است. ما با هيچ روش ديگري جز ارسال Email از طرف آدرس هاي رسمي و تاييد شده در وب سايت، با شما تماس نمي گيريم.

“سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” هيچ گونه وب سايت اينترنتي با آدرسي غير از www[Dot]isfahanart[Dot]com و همچنين، هيچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه هاي گفتگوي اينترنتي همچون Yahoo! Messenger و غيره ندارد و هيچگاه با اين روش ها با شما تماس نمي گيردمگر آنکه بصورت رسمي در صفحه تماس با ما روش نماس مشخص و به اطلاع عموم رسيده باشد

براي تماس با “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان”، فقط روش ها و آدرس هاي ايميل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز مي باشند. اگر مي خواهيد براي ما پيامي بفرستيد فقط به اين آدرس ها ايميل ارسال کنيد.

چگونه ميتوانيد سوالات بيشتر خود را بپرسيد؟

شما در صورت تمايل در هر زماني مي توانيد سوالات خود را در مورد سياست حفظ حريم شخصي خود از ما بپرسيد و ما حتما به شما پاسخ خواهيم داد. لطفاً سوالات خود را به يکي از روش هاي ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنيد.

“سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” از شنيدن هر گونه نظرات شما نسبت به سياست حفظ حريم شخصي استقبال مي کند. اگر فکر مي کنيد “سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان” به اين سياست پايبند نبوده است لطفاً از طريق ارسال ايميل با ما تماس بگيريد. ما نهايت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص يا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهيم گرفت.

سايت دانشنامه هنر و هنرمندان اصفهان خود را ملزم به رعايت حريم شخصي کاربران ميداند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طريق کانال هاي ارتباطي ذکر شده در صفحه ارتباط با ما، با ما در ميان بگذاريد.

فهرست